Zadzwoń do nas:606 525 545
facebookinstagramyoutube


Klinika medycyny estetycznej STHETICA to wyjątkowe miejsce, w którym oferujemy zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, kosmetologii profesjonalnej i fizjoterapii. Nasza wyszkolona kadra lekarska i kosmetologiczna zapewnia fachową poradę, indywidualne podejście do pacjenta oraz wykonanie zabiegów na najwyższym poziomie z zachowaniem wszelkich standardów bezpieczeństwa. 

 

 

„Pomożemy ukazać Twoje piękno!”

 

Sthetica Łódź
Kliknij aby przejrzeć galerię
Sthetica Wrocław
Kliknij aby przejrzeć galerię
Sthetica Kraków
Kliknij aby przejrzeć galerię

Nasza idea

Nasi lekarze i kosmetolodzy, korzystając z najnowocześniejszych technologii z zakresu medycyny estetycznej oraz kosmetologii profesjonalnej, oferują pełen zakres zabiegów mających na celu poprawę kondycji Twojej skóry. Pełne portfolio terapii począwszy od zabiegów nawilżających, skończywszy na wolumetrii twarzy, pozwala nam dobrać odpowiednie postępowanie dla każdego rodzaju cery.

Oferując szereg zabiegów mających na celu nieinwazyjną oraz inwazyjną redukcję tkanki tłuszczowej, pomożemy Ci pozbyć się zbędnych centymetrów. Nasi specjaliści w oparciu o najlepsze i najnowszej generacji preparaty, pozwolą zapomnieć Ci o problemie cellulitu i zwiotczałej skóry. Dysponując światowej sławy i klasy sprzętem proponujemy naszym Pacjentom kompleksową opiekę nad ich ciałem.

 

Naszą misją jest ukazanie piękna każdego z naszych Pacjentów. Dbając o znakomite rezultaty przeprowadzanych zabiegów gwarantujemy, że atmosfera towarzysząca Twojej wizycie w klinice STHETICA będzie przepełniona relaksem i intymną atmosferą, której pragniesz. Umów się już dziś na niezobowiązującą i bezpłatną konsultację. „Pomożemy ukazać Twoje piękno!”

Doskonale wyszkolona i ciągle rozwijająca się kadra lekarska oraz kosmetologiczna kładzie ogromny nacisk na bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów. Zdobyte doświadczenie oraz unikalne i holistyczne podejście do problemów, pozwala nam sprostać wszelkim Twoim oczekiwaniom.

 

 

Personel